Zaznacz stronę

Bezpłatne kursy językowe on-line

W ramach współpracy naszej szkoły  z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza  Zapraszamy na bezpłatny kurs on-line na platformie Zoom z  języka angielskiego lub hiszpańskiego  dofinansowany ze środków Unii Europejskiej realizowany w ramach projektu 3Misja – to projekt finansowany ze środków unijnych, który powstał w prezencie dla Wielkopolan z okazji 100lecia Uniwersytetu Poznańskiego. 

Wystarczy dostęp do sprawnego Internetu i urządzenie z ekranem. Resztę zorganizujemy zdalnie za pomocą naszej platformy Zoom. Takie zajęcia zapewnią lektorowi możliwość przeprowadzenia profesjonalnej i poprawnej dydaktycznie lekcji. Zajęcia on-line dają możliwości łatwiejszego decydowania o czasie, miejscu i sposobie swojej nauki języków.

W projekcie mogą uczestniczyć osoby zamieszkujące woj. wielkopolskie w wieku po 20 roku życia.

  • Kurs obejmuje 60 godz. w grupach 15 osobowych.
  • Grupy on-line będą miały zajęcia na platformie Zoom. 

 Regulamin zajęć on-line

GWARANTUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę w rodzinnej firmie.
  • Przyjaznych i doświadczonych nauczycieli. Zapytaj naszych słuchaczy! Nasi lektorzy to magistrzy filologii angielskiej i niemieckiej, którzy mają duże pokłady olimpijskiego spokoju. Wszystko wytłumaczą a jak będzie potrzeba to powtórzą.
  • Bezpłatny kurs.

Adres

Profutura Group Sp. z o.o. sp.k.
Franciszka Ratajczaka 20/18A
61-815 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 9:00-17:00

Kontakt

+48 618525309
info@profutura.poznan.pl

Popularne

Bezpłatne szkolenia językowe
Bepłatne kursy
Akademia 50+

 

polityka prywatności

RODO

zapisz się do Newsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.