Zaznacz stronę

Kursy językowe

Ogólne kursy języka angielskiego – stacjonarnie lub on-line

Kurs ogólny języka angielskiego  w formie spotkań stacjonarnych lub on-line na platformie zoom , w wymiarze 30 godz. czyli 15 spotkań po 1, 5 godz. Pozwala na nabycie pewności w posługiwaniu się językiem w życiu codziennym. Kurs obejmuje zakres gramatyczny i komunikacyjny na danym poziomie.
Więcej informacji …

Bezpłatne kursy językowe – zajęcia on-line na platformie zoom

W ramach współpracy naszej szkoły  z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza  Zapraszamy na bezpłatny kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego w formie zajęć on-line  dofinansowany ze środków Unii Europejskiej realizowany w ramach projektu 3Misja – to projekt finansowany ze środków unijnych, który powstał w prezencie dla Wielkopolan z okazji 100lecia Uniwersytetu Poznańskiego. 
Więcej informacji …

Bezpłatne kursy językowe – zajęcia stacjonarne

W ramach współpracy naszej szkoły  z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza  Zapraszamy na bezpłatny kurs języka angielskiego lub  niemieckiego  dofinansowany ze środków Unii Europejskiej realizowany w ramach projektu 3Misja – to projekt finansowany ze środków unijnych, który powstał w prezencie dla Wielkopolan z okazji 100lecia Uniwersytetu Poznańskiego. 
Więcej informacji …

Kurs języka angielskiego w Akademii 50+ Profutura

Kurs ogólny języka angielskiego – zajęcia odbywają się raz w tygodniu (90min) w godzinach przedpołudniowych.

Jesteś aktywnym Seniorem ciekawym świata?
Chcesz wyjechać za granicę i móc się komunikować?

Więcej informacji …

Kursy językowe dla firm

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji i prowadzeniu kursów języka obcego dla pracowników różnych firm i instytucji. Przeprowadzaliśmy między innymi szkolenia dla pracowników policji i pracowników urzędów.
Więcej informacji …

Adres

Profutura Group Sp. z o.o. sp.k.
Franciszka Ratajczaka 20/18A
61-815 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 9:00-17:00

Kontakt

+48 618525309
info@profutura.poznan.pl

Popularne

Bezpłatne szkolenia językowe
Bepłatne kursy
Akademia 50+

 

polityka prywatności

RODO

zapisz się do Newsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.