Zaznacz stronę

O nas

Profutura Group Sp. z o.o. sp.k.  jest firmą świadczącą profesjonalne usługi szkoleniowe. Firma nasza posiada doświadczenie w prowadzeniu nauczania zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych wykorzystując przy tym tradycyjne metody nauczania. Zajmujemy się przeprowadzaniem i organizowaniem szkoleń współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżetu Państwa. Celem naszym jest nauczanie języków obcych oraz przeprowadzanie szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności naszych klientów, dzięki temu osiągamy sukces, którym jest zwiększenie Ich szans na rynku pracy i otwarciu się na Europę. Zapewniamy naszym klientom fachową i profesjonalną obsługę oraz pomoc przy podnoszeniu umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Współpracujemy z wykładowcami posiadającymi wysokie kwalifikacje odpowiadające standardom Unii Europejskiej

Nasza historia

Nasza firma powstała w roku 2006 jako Profutura Monika Nowakowska-Twaróg , następnie w roku 2007 przekształciła  się w spółkę cywilną  Profutura s.c. . Od roku 2008 zajmujemy się również kształceniem osób po 50 roku życia, w 2011 uruchomiona została Akademia 50+ Profutura, która w 2012 roku uzyskała Certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom.  W roku 2017 przekształciliśmy się w Profutura Group Sp. z o.o. sp.k. i wyodrębnliliśmy z naszej struktury Fundację Parasol, która zajmuje się kształceniem osób po 50 roku życia. 

 

Nasza Misja i Wizja

Naszą misją jest nauczanie języków obcych oraz przeprowadzanie szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności naszych klientów, dzięki temu osiągamy sukces, którym jest zwiększenie Ich szans na rynku pracy i otwarciu się na Europę.

Naszą Wizją jest aby każda osoba , która współpracowała z naszymi specjalistami miała szereg pozytywnych wspomnień i poczucie sukcesu.

 

Adres

Profutura Group Sp. z o.o. sp.k.
Franciszka Ratajczaka 20/18A
61-815 Poznań

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 9:00-17:00

Kontakt

+48 618525309
info@profutura.poznan.pl

Popularne

Bezpłatne szkolenia językowe
Bepłatne kursy
Akademia 50+

 

polityka prywatności

RODO

zapisz się do Newsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.